Yhteystiedot

Pääkonttori
Debora Oy
Kaupintie 10, 00440 Helsinki
Puhelin: 010 320 8833
Faksi: 010 320 8832
info@debora.fi

Toimistomme on avoinna arkisin klo 08-16.

Palvelut kotiin, pk-seutu
Debora vaihde: 010 320 8833
Debora Avustajapalvelut: 010 320 8845
Debora Lapsiperhepalvelut: 010 320 8836

Kotihoito, pk-seutu
Debora Kotihoito: 010 320 8844
Kaupintie 11 B, 00440 Helsinki
Debora Kotihoito Helsinki: 010 2055 082
Sähköposti: kotihoito.helsinki@debora.fi
Debora Kotihoito Vantaa: 010 2055 083
Sähköposti: kotihoito.vantaa@debora.fi
Debora Kotihoito Espoo: 010 2055 081
Olarinluoma 7, 02200 Espoo
Sähköposti: kotihoito.espoo@debora.fi

Palveluasuminen, pk-seutu
Debora Hoivakoti Harmonia: 010 320 8848
Ryhmäkoti Rauha: (09) 751 80200 tai 045 274 3920
Ryhmäkoti Usko: (09) 751 80230 tai 045 274 3910
Sähköposti: hoivakoti.harmonia@debora.fi

Fysioterapia, pk-seutu
Debora Fysio Helsinki: 010 320 8830
Debora Fysio Espoo: 09 863 1122

Palvelut kotiin, Hämeenlinna
Puh: 010 320 8843
Turuntie 4-6, 13130 Hämeenlinna
Sähköposti: hameenlinna@debora.fi

Palvelut kotiin, Joensuu
Puh: 010 320 8841
Nurmeksentie 80, 80100 Joensuu
Sähköposti: joensuu@debora.fi
Puh: 010 2055 084
Tehtaantie 8, 80400 Liperi
Sähköposti: liperi@debora.fi

Palvelut kotiin, Kemi
Puh: 010 2055 105
Kauppakatu 8, 94100 Kemi
Sähköposti: kemi@debora.fi

Palvelut kotiin, Kokkola
Puh: 010 2055 275
Katariinankatu 52, 67200 Kokkola
Sähköposti: kokkola@debora.fi

Palvelut kotiin, Kouvola
Puh: 010 320 8864
Kauppalankatu 24 A, 45100 Kouvola
Sähköposti: kouvola@debora.fi

Palvelut kotiin, Kuopio
Puh: 010 2055 272
Leväsentie 23, 70780 Kuopio
Sähköposti: kuopio@debora.fi

Palvelut kotiin, Lahti
Puh: 010 205 5088
Päivystys (klo 07-22): 010 2055 085
Launeenkatu 74, 15610 Lahti
Sähköposti: lahti@debora.fi

Palvelut kotiin, Lappeenranta
Puh: 010 320 8868
Laserkatu 6, 53850 Lappeenranta
Sähköposti: lappeenranta@debora.fi

Palvelut kotiin, Oulu
Debora Kotihoito Oulu: 010 320 8866
Debora Lapsiperhepalvelut Oulu: 010 2055 070
Debora Fysio Oulu: 010 320 8840
Tyrnäväntie 16, 90400 Oulu
Sähköposti: oulu@debora.fi

Palvelut kotiin, Seinäjoki
Puh: 010 2055 072
Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki
Sähköposti: seinajoki@debora.fi

Palvelut kotiin, Turku
Puh: 010 2055 277
Apilakatu 13, 20740 Turku
Sähköposti: turku@debora.fi

Palvelut kotiin, Vaasa
Puh: 010 320 8860
Wolffintie 36, 65200 Vaasa
Sähköposti: vaasa@debora.fi

Palvelut kotiin, Kajaani
Puh: 010 2055 300
Sähköposti: kajaani@debora.fi

Palvelut kotiin, Kuusamo
Puh: 010 2055 270
Sähköposti: kuusamo@debora.fi

Palvelut kotiin, Lohja
Puh: 010 320 8869
Sähköposti: lohja@debora.fi

Palvelut kotiin, Riihimäki
Puh: 010 2055 299
Sähköposti: riihimaki@debora.fi

Palvelut kotiin, Tampere
Puh: 010 2055 079
Sähköposti: tampere@debora.fi

Laskutus
Puh: 010 320 8834
PL 50104, 01051 LASKUT
Verkkolaskuosoite: 003719066675
Välittäjän tunnus: 003708599126 (Liaison)

Yhteydenotto

(*) Pakolliset kentät merkitty tähdellä.

Yhteystiedot

Nimi *

Puhelin

Sähköposti

Haluan että minuun otetaan yhteyttä

PuhelimellaSähköpostillaEn halua, että minuun otetaan yhteyttä

Aihe

PalauteTarjouspyyntöYhteydenottopyyntö

Lisätietoja